Samsungovi planovi za značajno unapređenje svoje fabrike poluprovodnika u Austinu, Teksas su odobreni. Nakon što su okončani dogovori sa vladom Teksasa, najveći na svetu proizvođač čipova će proširiti kapacitete svojih inače ogromnih proizvodnih linija nadajući se da će nakon završetka proširenja linije biti u mogućnosti da izađe na kraj sa kontinualno rastućom potražnjom kada je reč o mobilnim komponentama. Prema informacijama koje je kompanija Samsung podelila sa javnosti. očekuje se da će u ovu fabriku biti uloženo neverovatnih 3.9 milijardi evra, čime bi ova fabrika postala jedna od najvrednijih u okruženju.