Koristim ga jos od septembra '08 i jako sam zadovoljan, cak iako sam imao kiks sa njim. Dogodilo mi se da tokom boot-ovanja SMART prijavljuje da moram da odradim beckup podataka i promenim hdd, sto sam i ucinio. Ne znam zasigurno kakvi su ostali servisi ali Imtelov mi je odmah dao ispravan tako da njih preporucujem(bez obzira na cenu). +:Vrlo tih,odnos cena-kvalitet.
od mene preporuka za ovaj hard. mucim ga oko godinu i po dana. non-stop je pun i retko ga defragmentujem. obicno imam desetak gigabajta ukupno slobodno na njemu sto uspori rad ali je i dalje stabilan. razmiljam da ga uskoro rasteretim jos jednim. malo se cuje kada je pun ali nista strasno i pretpostavljam da je to zbog mog loseg odrzavanja. ipak mu nije bas puno pala cena obzirom na druge modele, i kada budem kupovao drugi hard necu eksperimentisati sa nekim drugim +:vrlo pouzdan hard