logo
bojan

Samsung T310 Galaxy Tab 3 8.0 SM-T3100ZWASEE

25.12.2013. @ 15:48   #Komentar #Tablet #Samsung

Interesuje me da li u ovaj model moze da ide sim kartica? Hvala

9 komentara

mrPutin
09.05.2014. @ 13:59 #dcfa5579

@bojan Ne

Uroš
14.08.2014. @ 20:51 #3e5e83f4

Da li je grafika bolja od Nexus 7 starijeg modela? Hvala

T310
09.09.2014. @ 19:01 #41dfc727

Najbolji za pare koje kosta +:brzina,ekran,baterija,8inch-a

nikola
03.11.2014. @ 20:23 #f8f80099

Da li je podesan za citanje knjiga?

mrPutin
03.11.2014. @ 21:27 #84c83cdc

tablet je eXtra, koristim(mucim) ga mesec dana i ama bas nikakva zamerka, baterija traje dosta dugo i pored nekoliko odgledanih filmova moze normalno da se koristi. Isprobao sam nekoliko igrica(iako ih ne igram) i ni jedna nije zakocila ni na sekund. Moze dosta kvalitetnih programa da se instalira za jos bolje koriscenje. +:brzina, b aterija, funkcionalnost -:nista za sad

patak011
14.12.2014. @ 13:27 #a52a3704

Za ove pare mislim da nema bolji tablet.Stvarno radi dobro.

Miki
11.01.2015. @ 23:57 #391873a4

Da li postoji update za novije verzije Androida?

SasaSamsungFan
18.01.2015. @ 12:50 #51fff3a3

Pored jednog skupljeg Samsun tab-a koristim i ovaj tablet. Samsung je i na ovom uređaju opravdao BRAND NAME. Ovaj tablet je do skoro koštao gotovo 30,000,-din. Ko traži pouzdan tablet po pristupačnoj ceni ovo je pravi izbor jer je trnutna cena znatno niža. Kada vidim kakve NO NAME kineze prodaju za preko 10.000,- din. ne mogu a da ne kažem, ljudi dodajte još koju "hiljadarku" i pazarite POUZDAN uređaj dobrih performansi. Ne bacajte pare na uređaje kojima nećete biti zadovoljni. Krilatica:" Ma dobar je za te pare" jednostavno ne stoji. Tableti sa baterijom od nešto preko 2.000mAh jednostavno ne zadovoljavaju ničije potrebe. Pogledajte ovde bateriju :) . +:"8" , savrsen izgled (tanak okvir), BATERIJA, dobre kamere, displej, memorija fabrički, 1,5 RAM, BRZ TABLET...Posedujem i tab 10,1" ali mi je ovaj nekako draži i praktičniji za izvan kuće.

Miki
31.01.2015. @ 02:49 #239e4949

Koristim ga već par dana i moji utisci su fenomenalni. Iznenadila me 5Mpx kamera,koja je za tablet odlična (imam i Prestigio sa 5Mpx kamerom koja je neuporedivo slabija). I prednja kamera je sasvim ok. Ekran je odličan, jasan, boje fenomenalne. Android može da se update-uje na 4.4.2 verziju bez problema. Wi-Fi signal odlično hvata. Jedino što mi se možda ne sviđa je to što su tasteri za kontrolu zvuka i uklj/isklj. na istoj strani i blizu jedan do drugog - ali i to je stvar navike. Sve u svemu - iskrena preporuka za sve koji razmišljaju o kupovini ovog tableta! +:Ekran, brzina, baterija, Android update, kamera,... -:Ništa značajno

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan