logo
sisoje

Samsung UE-40EH5450 LED TV

07.06.2012. @ 09:16   #Komentar #Televizor #Samsung

Narucio sam ovaj tv pa me zanima ima li neko postavke za kalibraciju slike jer nemam sa cime to da uradim ?

1 komentar

krle
30.07.2012. @ 23:09 #e19a4bb0

Imam ovaj TV nekoliko meseci i mogu reci da sam zadovoljan sa njim. Radi dobro, slika je odlicna i nemam nikakvih zamerki.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan