logo
byron

Sapphire Radeon 2600 Pro 256MB GDDR3

18.01.2008. @ 16:43   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Memorija Quimonda 1.4 ns ide do 1900 MHz / brze latencije , tako da je brza od ddr4 modela / GPU ide preko 800 MHz HDMI, Tv i Komponent izlazi Kupujte dok ima !!! +:Odlicna za Oveklok

1 komentar

PZa
12.01.2009. @ 11:12 #880e1ca6

Imao sam ovu grafichku, radi ok, pogodna za overclock-ovanje. Na primer, Gears of War solidno radi (38fps prosek) na srednjim podeshavanjima 1024x768, takodje i GTA4 moze da se igra sa njom ali na minimumu. Tu su it HDTV aspekti, odlichna je za reprodukciju Bluray i HDDVD-a i ima odlichan izlaz, ako zelite da gledate filmove na skupljim televizorima. +:Odlichna za budget-gamere i HD video -:ali postoje bolje za malo vishe para

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan