logo
Luks

Sapphire Radeon 9200SE TD 128MB GDDR

20.10.2006. @ 11:57   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

S ovom karticom svako moze(josh uvek) da se pristojno igra u najmanjoj rezoluciji bez obzira na sve te priche oko 64bit-ne memorije. Narochito zameram chasopisu ''Svet Kompjutera'' sto toliko blate ovu karticu, citiram: Potpuno ocekivano, ova kartica se pokazala potpuno nepodesnom za bilo kakvo igranje, osim ako vase ambicije ne prevazilaze poneku partiju Solitairea s vremena na vreme''.Molim!!!!!! Iako znam da su oni pomalo odbojni prema ATI-ju ovako nesto nisam ocekivao od njih.Mozda je sve ovo b***shit ali objasnite mi kako ja mogu da igram Far Cry, Call of Duty 2,FIFA 07,Doom 3,Chronicles of Ridick,Quake 4 i ostale igre.Jeste da mora da se igra na low,low-medium ali bar moze da se igra.Uzgred Kupujem PD 805,Asus P5LD2,1 GB DDR2,ATI Radeon X1650XT,Chieftec 350W.........

6 komentara

rokavec
15.03.2007. @ 01:55 #7a19d13e

ovo je stara kartica sa starim procesorom i namenjena je pre swega za kancelarisku primenu.... ili za kucnu doduse samo za ljude koji imaju jako ogranicene finansije!!! -:preformanse

Dejan
21.05.2007. @ 23:58 #c0b46091

U kombinaciji sa Sempronom 2400+ i 2x256MB RAM-a ova kartica ne moze da potera ama bas nista a da ne secne bar svakih 5 sekundi na najgorim zamislivim podesenjima. +:deluje ok dok ne stavis u kuciste -:sve je jedan veliki minus

Milos
11.01.2008. @ 19:50 #1ffe32cb

treba uzeti u obzir da je kartica jako stara ,kod mene je raadila 2002 i tad sam bio zadovoljan

Cofi
05.12.2008. @ 10:56 #5ef25f66

Karta je sve u svemu ok..imam je vec 5 godina i vreme je da menjam posto ne moze da podrzi nove igrice na high sto ja zelim...ima bas malo igrica koje ne moze da pokrene na low kvaliti.. ..preporuka svima kojima je stednja u prvom planu, a igrice u trecem.. +:Super perfomanse u odnosu na starost kartice -:grejanje

Ja0
12.12.2011. @ 21:04 #4850e5d7

Imam je 7 i po godina.. I rade bez greske igre do 2005 god .Kartica je sasvim solidna gura pes 08 fidu 08 gta san andreas nfs carbon sve na 1024 itd +:Moj prvi racunar..:) :D

team force
16.12.2011. @ 15:07 #0450d3e7

kupljena 2004 sa gigatron konfiguracijom ... odma promenjena sa asus a9550 ge .., pokrenula je graficka mnoge igre ali ne na max podesavanjima +:radi i pokrece skoro sve igre -:smesna u odnosu na ostale sa agp 8 i 1gb rama

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan