logo
Wlada Grozni

Sapphire Radeon 9250 TD 128MB GDDR

05.09.2006. @ 08:40   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Kartica je generalno problematicna kada je u pitanju resenje pasivnog hladjenja. Veliki je procenat stradavanja. Neko je tu zeznuo svar kada je projektovao povrsinu rebara radijatora. Model sa 64 bit-nom magistralom to malo bolje podnosi. Korisnicima ovakvih kartica ( sa pasivnim hladjenjem ) preporuka da obavezno pojacaju cirkulaciju vazduha unutar kucista na bilo koji nacin.

2 komentara

Nenadyus
03.03.2007. @ 15:54 #8a9b0528

Moram reci da se ne slazem sa ovom konstatacijom. Imam ovu karticu vec 2 godine, i retko joj kad temperatura predjr preko 45 stepeni. Nisam expert, ali pretpostavljam da to i nije puno. Plus je neretko i kloknem(i memoriju i gpu na 550). Ma sve radi ko zmaj.

ivan
01.03.2013. @ 20:34 #78ac7122

ne radi na win 7 provereno a za xp nije losa ,pominjuje :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan