logo
Attila

Sapphire Radeon HD 2600XT 512MB GDDR3 AGP

30.08.2008. @ 14:45   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Prezadovoljan sam jer nisam morao da kupujem novu plocu sa PCI-E. +:Graficka ima fantasticne mogucnosti. Npr Bioshock na semp.2800 ide glatko sa high setovanjem. -:morao sam da skinem patch za drajver sa neta 30Mb da bi graficka radila

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan