logo
Vlade

Sapphire Radeon HD 2900 GT 256MB GDDR3

30.12.2007. @ 11:01   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Ova graficka karta je slicnih performansi kao 3850, omogucava igranje u fullu skoro svih novih igara (izuzev Crysis, moze na med.Q sa high shader*1280-800), kad se uzme u obzir njena cena koja je slicna sa 8600gts, a da je ova kartica skoro duplo brza, ta da moze da se meri sa 8800gts(starom verzijom), sve je jasno. Svaka preporuka, naravno za one koje imaju kvalitetna napajanja(preko 450w Chieftec, Antec i sl.) +:Izuzetne performanse, kvalitet, niska cena -:steta sto nema 512mb, troshi dosta struje, 8pinski Pcix konektor

1 komentar

Saša
02.01.2008. @ 20:58 #deffb928

Ja sam uspeo da je podignem GPU na 700MHz a memoriju na 900 (1800) valjda se to tako računa u dupleksu. Sve to radi stabilno bez pregrejavanja, sto su karakteristike XT verzije bar što se tiče GPU-a. Imam je od skoro i smatram da nisam pogrešio što sam baš nju kupio mislim na sam odnos cena i performanse. +:ima 256-bitni interfejs a ne kao sto piše 128-bitni -:moras da koristis AMDGPUClockTool da bi joj podigao radni takt(overklokovo)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan