logo
Grujo

Sapphire Radeon HD 3650 512MB GDDR2

07.11.2008. @ 09:04   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Graficka je extra....swe igrice rade na high.....PES 2009,NFS CARBON.....a za owe pare je wishe nego pristupachna..... -:nishta......za sad.....

3 komentara

nemanja
01.12.2008. @ 20:25 #676363a2

graficka je dobra, mogu se igrti igrice na high-u ove sto je grujo naveo pes 2009 carbon koje doduse nisu zahtevne,,medjutim ako ste pravi gamer i ako zelite da igrate igrice poput crysisa na fullu zaboravite.....sve u svemu graficka je solidna +:cena, direkt x 10 -:smo 128 bita

Luka
04.10.2009. @ 16:00 #db5b1bb0

Nisam neki fanatik igranja,ali volim ponekad,pa sam zamenio staru ovom.. I sljaka sve novije igre. Sto na high sto malo manje,kako koja. Recimo NFS undercover igram na 1024x768 sve high,na athlonu x2 2ghz i 2 giga rama. +:Odlicno sljaka sve -:Za sada ne

Perica
25.01.2011. @ 16:43 #f2485a84

Cak i NFS Hot Pursuit gruva lepo....... +:Srednja kartica -:samo 128 bit-a

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan