Za svaku preporuku sto se tice igrica +:dobro se pokazala na max u timeshift-u,cod 4,jericho...
Veoma kvalitetna i jaka kartica. Imam je pola godine i cepa sve na max. U rangu sa 9600. Preporuka
imam ovu karticu, ali joj memorija radi na 700MHz tj 1400. Ne znam je li u pitanju samo moj primerak, posto nigde na netu nisam nasao takav model. Inace ima zeleni PCB. +:odlicna za cenu koliko kosta
@Dragan - imam isti takav primjerak (dao sam komentar uz opis ovog modela od 78 EUR). Na ovom modelu su fabricki stavljeni sporiji memorijski cipovi tako da je default tih 700MHz...