Na tržištu se u zadnje vrijeme mogla naći varijanta sa aluminijumskim hladnjakom koji ne pokriva memoriju, sa plavim PCB-em. Ova varijanta ima sporije memorijske čipove - Qimonda 1.4ns koji rade na 1400MHz (default za 3850 je 1.0ns na 1650MHz). Kartica overclockom dostiže ove default vrijednosti, ali....opet ostaje utisak da ste ostali zakinuti. Što se upotrebe tiče - kartica je sjajna. Pravi praznik za oči, ako imate manji monitor ili ne pretjerujete sa rezolucijom. +:Cijena, performanse -:Brzina memorije
Ja samo sto sam kupio i ne izgleda nista NI SLICNO kao na ovoj slici. Veci ventilator bez ove plastike... Da mi u win win nisu nesto uvalili ?
I ja sam uzeo ovu graficku ali isto ne izgleda ovako!!! Dobra graficka za ove pare!!!
Ja sam prezadovoljan, ali u pravu su ljudi . Meni programčić pokazuje da radi na 700mgh. COD6 gura na max. rezoluciji tako da nikakvih problema i seckanja nisam imao. Imam je od 2008. Nešto razmišljam da uparim još jednu takvu sa njom ali nema je u prodaji. +:Negreje se i radi na kineskom napajanju verć dve godine
Ja sam prezadovoljan, ali u pravu su ljudi . Meni programčić pokazuje da radi na 700mgh. COD6 gura na max. rezoluciji tako da nikakvih problema i seckanja nisam imao. Imam je od 2008. Nešto razmišljam da uparim još jednu takvu sa njom ali nema je u prodaji. +:Negreje se i radi na kineskom napajanju verć dve godine