logo
nijebitno

Sapphire Radeon HD 4350 1GB GDDR2 11142-34-20R

27.10.2011. @ 17:33   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

imam ovu graficku vec 2 godine, nije losa mada nisam mnogo ocekivao od nje al na njoj sam pikao neke od najnovijih naslova iz sveta igrica kao npr: cod black ops,mw2, mw,far cry2,Assassins creed brotherhood,ac 2..... za svoju kalsu uz odgovarajuce drajvere je odlicna al bez dobrih drajvera je kita. +:necujna,negreje se puno

1 komentar

meda
19.11.2011. @ 15:36 #83806829

Kolika je razlika u odnosu na integrisanu 3200 i da li pušta audio preko HDMI +:pitanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan