Dobio sam ovu graficku uz kompijuter i nije losa koliko god jadno izgledala.S njom sam prelazio jedne od zahtevnijih igrica i to na a 1280x768 rezoluciji a nekad na 1024x768. S ovom grafom sam preso Call of Duty Modern Warfare, CoD MW 2,CoD5, CoD black ops,Mafia 2,Assassins creed 2,Battlefield Bad Company 2,Far cry 2 i druge. Ova graficka nije loas ali ako nameravate da je kupite bolje skupite jos koji evro pa uzmite bolju,mada ni ova graficka nije toliko losa za ovu cenu +:Ne greje se puno,jeftina
Ova graficka podrzava sve video igre, cak i one najzahtevnije. Naravno neke cete igrati na low, a neke na medium, ili izmesano HQ neke stavke low i medium. Uglavnom sve video igre sa ovom grafickom mogu se igrati bez trzanja slike i bez gubitka ijednog detalja. Sa Full HD monitorom koji ima HDMI prikljucak odlicna kombinacija. Ako je negde vidite i polovnu uzmite necete se pokajati! Preporucujem je svima koji imaju rupu u dzepu! +:Odlicna, jeftina, hladna, dobra za sve igre, hdmi radi odlicno!