logo
nemanja

Sapphire Radeon HD 4550 512MB GDDR3 11141-05-20R

28.09.2009. @ 15:10   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

RAzmisljam o kupovini ove kartice, pa me interesuje misljenje nekoga ko je vec poseduje da li se dobro pokazala!!!!JEl moze da se igra crysis i gta 4?

6 komentara

Nikola
28.09.2009. @ 15:19 #2b1546b9

Sumnjam da ćeš moći da igraš te igrice, bez obzira što ima 512MB ona ima samo 64bita, za noramalno igranje neophodna je kartica 512MB sa 256bita minimum 128bit

Zeljko
12.11.2009. @ 12:42 #4bb0fac4

Odusevljen sam.Kupio sam je da bih gledao HD filmove i serije i odlicna je ne secka radi bez problema u full HD. +:HD DDR3 je dovoljan razlog da se odabere ova graficka ukoliko ti je potrebna za gledanje filmova visoke definicije -:Naravno novije igrice ne mozes da igras ali starije rade odlicno (Pre nego sto instaliras igricu proveri njene potrebe!!!!!!)

Shone
06.12.2009. @ 18:10 #b7b10e27

Crysis sam igrao i sa starijom ,losijom grafickom kartom,naravno sve stavis na minimum u opcijama igre,ali preporucujem bar 128 bitne kartice

Ninja
29.06.2010. @ 21:16 #2e0503d9

Razmisljam se izmedju ove i gf210 :) Sad, jedino sto igram jeste Dota i mozda WoW tako da kapiram da mi bilo koja radi posao zar ne ?:) I zanima me dal moze posle da se doda josh jedna ista pa kao ono da rade kao dual ili sta vec :) Kapiram da bi kao dual mogle da teraju i najnovije igrice zar ne ?:D

Darko
30.06.2010. @ 09:36 #6fdba87e

Za dotu i wow će biti sasvim dovoljna, bojla je od gt210, 2 iste kartice se ne isplate, nikad neće moći davati duplo jače performanse nego jedna, bolje ti je uzmi jednu jaču nego dve slabije. Uzmi 4650 ili 4670.

Losmi
01.03.2013. @ 02:11 #ce16c6eb

Ma sta lupate gluposti...Na ovoj grafi rade sve igre na rezoluciji 1366x768 naravno smanjis detalje i sve ce raditi.odlicna grafa iako nije namenjena za gejming ....Crysis 2 sam grao bezo problema...most wanted 2012 ...itd...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan