logo
dejan

Sapphire Radeon HD 4650 1GB GDDR2

30.11.2009. @ 19:18   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

sve je super,uz jaci cpu radi kao na ddr3

4 komentara

Marko
14.09.2010. @ 13:43 #12113012

PCI.

programer
26.12.2010. @ 19:30 #51d15c0e

kakva je ova graficka 4650 1gb?Ja je imam pa bih hteo da cujem necije misljenje?

gamer
05.08.2011. @ 15:08 #e9874edd

Kolika je normalna temperatura za ovu graficku?

Vuk
29.02.2012. @ 11:44 #99ae63ae

Moze li neko da mi kaze na kojoj temperaturi se pali kuler na grafickoj ?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan