logo
Foster

Sapphire Radeon HD 4650 512MB GDDR2 11140-41-20R

21.11.2009. @ 00:43   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Karta ubija za ulozeni novac..... +:Tiha,Mali potrosac,HD Filmovi,Igre na manjim monitorima....

3 komentara

miodrag
05.12.2009. @ 21:29 #9ffb6547

kupio sam je pre jedno 2,3 meseca i mogu reci da je graficka super za ove pare.Ne secam se kad sam je zadnji put dobro zagrejao,ne greje se puno.Malo trosi u odnosu na neke karte... +:sve novije igre rade na high(osim neke sa ekstremnim rezolucijama) -:DDR 2(mogla je da bude DDR 3)

Vladimir
29.12.2009. @ 00:50 #f0caff5a

DiRT, Race Driver Grid, FIFA 2009, Left 4 Dead, HD filmovi, sve radi odlično na 1280x1024 sa single core Celeronom i to za manje od 40 €! +:Jeftina, dobre performanse, troši malo struje -:Postoje DDR3 varijante sa ne mnogo višom cenom

BRZI
24.09.2010. @ 10:31 #95480505

POWERCOLOR Radeon HD 4650 1GB GDDR3 1GBK3H 10e skuplja a ima ddr3 -:nije je bilo kad sam ja kupovao grafiku :)

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan