logo
ivica

Sapphire Radeon HD 4670 1GB GDDR3

05.02.2010. @ 01:06   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

znaci vrh za ove pare!!!

8 komentara

laki
16.02.2010. @ 19:29 #8e952e88

kakva je za igrice?

Mitar
17.02.2010. @ 10:29 #4d26177a

Sasvim solidna, za ovaj novac nema bolje za igrice.

Laki
17.02.2010. @ 17:02 #ae4d605b

mislim jel moze da radi GTA IV XD, jer trazim graficku koja moze da podrzi GTA IV, nista slabije

Laki
17.02.2010. @ 17:04 #5f0a4668

i koliko je potrebno napajanje

Mitar
18.02.2010. @ 10:07 #ee7bbcc4

Ova kartica nije veliki potrošač, radiće ti bez problema i na kinezu od 400W.

Djormb ddr2 dje
25.02.2010. @ 15:23 #a8156f5e

Laki GTA IV radi na 8600 256 ddr2 i 128 bit-noj magistrali provereno,ali je bio u pitanju intel core2duo 1.8GHz i overclock na 3GHz.Tako da ova graficka mora da gura na max,sa bilo kojim dual procesorom.Nadam se da sam ti pomogao.

laki
27.02.2010. @ 13:43 #bc0d549e

Jesi hvala ti. A slot pci e 2.0 i x16 jel to isto?

boki
05.03.2010. @ 15:07 #03553a75

isto je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan