logo
sasa

Sapphire Radeon HD 4670 512MB GDDR3 11138-33-20R

02.09.2010. @ 21:25   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Da li neko ima iskustva sa ovim proizvodom? Koliko se greje, kakav je potrosac, da li bi Frontier 400w bilo dovoljan? Nameravam da je ubacim u komp iz 2007. Pentium D 820@2.8Ghz, 3Gb DDR2@667Mhz, TFT 22`. Igrice Far CryII, GTAIII, i sl. Nista preterano! Pozd.

4 komentara

Dario
03.09.2010. @ 13:00 #cb6ccc04

Ok je grafika i lepo bi ti radila, vidi samo kasnije da menjaš cpu i ploču.

sasa
08.09.2010. @ 21:19 #4e0ae227

Dario, hvala na odgovoru. Jos neko misljenje ne bi smetalo! Pozd.

kiza
15.09.2010. @ 00:39 #f5b537e0

Ok, grafika za te pare. Ja teram igre u Full Hd rezuluciji na 22" monitoru i gura vecinu na granici igrivosti 20-30 frejmova sa detaljima na high. Predpostavljam da bi mnogo bolje radila na manjim rezulucijama. Generalno sam zadovoljan, mada planiram da kupim jacu, jer ipak ova nije dorasla rezuluciji 1920 x 1080

sasa
16.09.2010. @ 17:43 #8de3f270

Hvala Kizo, ako budes kupovao novu grafu , mogao bi da mi ponudis staru HD4670 na obostrano zadovoljstvo! Kontakt - bgprostore@gmail.com Pozdrav.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan