logo
jovan

Sapphire Radeon HD 4670 512MB GDDR4

23.07.2009. @ 23:09   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Najbrza 4670, sa velikim Artic cooling kulerom, tiha u radu, i ne chuje se. U Furmarku ne prelazi 60C, a njen kuler ni tad ne chujem. +:tiha i hladna -:nema, za sada

6 komentara

aleksandar
04.09.2009. @ 21:02 #c481dd06

ova kartica zauzima 2 slota!!!

aca
24.11.2009. @ 00:19 #a014c94f

@aleksandar kao i skoro sve novije kartice :)

Djura
01.12.2009. @ 12:13 #6863d914

imam ovakvu grafiku samo SAPPHIRE HD 4670 1G GDDR3 PCI-E (New Edition) kao sto i pise iz prilozenog sa 1g rama skoro sam uzeo sa ma-770-ud3 [locom i amd phenom (black edition)x2 na 3.1;2g ddr2 na 800mhz gail black dragon,sve od novijih naslova sto sam poterao na ovome radi na high podesavanjima bez ikakve poteskoce,a nista nije clockovano.Odlicna kartica za povoljnucenu zadovoljice potrebe prosecnih korisnika +:cena/kvalitet;tiha -:nista za sada

Rodjak
02.03.2010. @ 22:12 #517d8042

Da li je bolje resenje pazariti ovu karticu sa 512 mb i gddr4 ili noviju verziju ove kartice sa 1 gb i ddr3???

Lazar
05.03.2010. @ 21:09 #80313930

@Rodjak,ova kartica je najbolja u celoj 4670 seriji!To pise i na sajtu sapphire-a. ;)

Rodjak
10.03.2010. @ 16:59 #9a8d876d

Hvala na odgovoru.Sad sam bio na sajtu i zaista pise da je najbolja u celoj seriji.E sad kad bi je jos nasao negde da kupim...

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan