Zaboravio sam da kazem da je jako tesko naci ovu grafu, razlika izmedju ovog modela i drugog modela proizvodjaca SAPPHIRE je u kuleru, malo bolje hladjenje, temperatura mi je posle igranja nekih zahtevnijih igara tipa Crysis i GTA IV bila oko 50 stepeni a najveca je bila 55 sto je odlicno... A performanse ovog modela i drugog su iste, razlika je jos samo u izlazima..
ja imam bas ovu i zadovoljan sam, kloknuo sam je na 830 i 850, primecuje se razlika ali ne mnogo, mislim da vise nema potrebe, odlicna kartica +:odlicna kupovina