logo
Sixx

Sapphire Radeon HD 4830 1GB GDDR3

17.09.2009. @ 13:34   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Skoro sam pazario kartu i do sad nisam naleteo ni na jedan problem... rade mi i igre na full setapu i 3D modeling programi (cinema 4d npr) sasvim korektno... Jos samo da nije spphire sastavljao bila bi cista petica +:256 bita i 1Gb -:kao i vecina ATI-a, driveri

4 komentara

IvanN
03.10.2009. @ 01:19 #f5c3360f

Sapphire je u svoje vreme bio najjaci sto se tice ATI-jevih kartica,ne razumem zasto tako lose misljenje o njoj?Planiram da je kupujem,pa ako ti nije problem pojasni kritiku...Pozdrav!:) +:po prici dobra -:ne znam,planiram da je pazaraim

eee
04.10.2009. @ 17:26 #2be26963

i ja planiram da uzmem ovo ,ne treba mi neka besna grafika ,ali voleo bih da uzmem najbolju stvar za nekih 90-100e...posto mi treba za veci monitor 23" ,trazim grafiku sa 1gb memorijiom ddr3 ,i ova mi se cini kao dobra stvarcica ...aj ako mozes kazu jos nesto sto se tice graficke ,ili mi preporuite jos neku ati ili nVidia ,svejedno ...procitao sam da se ova graficka lepo klokuje ,tako da je to jos jedan + ,i naravno cena je sasvim pristojna

Mario
02.11.2009. @ 22:20 #6e4d7b97

begaj te bwe tamo ....:-) Cim sam je kupio odma sam je prodao,Nista nije radelo na nju,pazario sam jacu sestru:-)))) 4850 1gb vaporx E TO JE GRAFICKA.manite se ovoga ljudi.Ako imate 22,icwa monitor.OVO NIJE RESENJE. +:Nista Posebno -:Veliko Razocarenje

Nikola
17.12.2009. @ 14:05 #f04d35f9

kartica je fenomenalna imao sam iskustva sa njom , by the way nigde nema niti ce biti vise , distributeri seriju 4 menjaju za 5 . tako da ko naleti na stare zalihe nek kupuje . topla preporuka +:Karta gura 80 % novih igara na max -:nema gde da se kupi

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan