Jel zna neko nesto o ovoj kartici?Vidim da joj je cena niza za po 30 do 50 eura u odnosu na druge,ali ne znam nista o njoj.Da li se greje,kako radi,da li je dobar kvalitet izrade ili je na trziste izbacena kao cokolada?Jeste da je niska cena ali mi se ne svidja sto joj je radni takt GPU-a 625 i sto nema HDMI.
za ficu ima HDMI
Mislio sam na high definition multimedia interface tipa HTDI,kao sto ima ASUS HD48501GB.Mislim da je cak bolje uzeti nju jer joj je rezolucija veca i ima bolji ventilator-veci!!!Zeznuo sam se dok sam kucao.
Imam plocu ASUS M2N68-PLUS sa PCI Express x16 slotom, da li na toj ploci mogu da rade i 2.0 graficke?? Hvala unapred...
Bitan je samo PCIx16 slot, sasvim je ne bitno koja verzija, tako da može.
koje napajanje treba za ovu karticu......
Minimum 450w