logo
Fica

Sapphire Radeon HD 4850 1GB GDDR3

22.04.2009. @ 22:45   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Jel zna neko nesto o ovoj kartici?Vidim da joj je cena niza za po 30 do 50 eura u odnosu na druge,ali ne znam nista o njoj.Da li se greje,kako radi,da li je dobar kvalitet izrade ili je na trziste izbacena kao cokolada?Jeste da je niska cena ali mi se ne svidja sto joj je radni takt GPU-a 625 i sto nema HDMI.

6 komentara

zeljko
27.04.2009. @ 20:18 #71bd0dad

za ficu ima HDMI

Fica
28.04.2009. @ 15:53 #b8bfe0ba

Mislio sam na high definition multimedia interface tipa HTDI,kao sto ima ASUS HD48501GB.Mislim da je cak bolje uzeti nju jer joj je rezolucija veca i ima bolji ventilator-veci!!!Zeznuo sam se dok sam kucao.

Filip
09.03.2010. @ 00:56 #46d6b092

Imam plocu ASUS M2N68-PLUS sa PCI Express x16 slotom, da li na toj ploci mogu da rade i 2.0 graficke?? Hvala unapred...

Marko
09.03.2010. @ 10:02 #66f36818

Bitan je samo PCIx16 slot, sasvim je ne bitno koja verzija, tako da može.

dule_lfc
15.03.2010. @ 22:03 #efc6addb

koje napajanje treba za ovu karticu......

Lotus
29.06.2010. @ 18:22 #eee4c876

Minimum 450w

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan