logo
Djoka

Sapphire Radeon HD 4850 x2 2GB GDDR3 11139-00-40R

29.10.2009. @ 10:19   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Ovo je dzaba a odlicno!

6 komentara

pajko
25.11.2009. @ 16:24 #238a3f04

cim prodam 2 krmace prascare kupujem ovaj radio

Djole
01.03.2010. @ 21:58 #4a8c3410

Svaka igrica u Full HD-u , sve na MAX , ni da stucne ! ne greje se za razliku od ostalih kartica sa ovakvim karakteristikama , jeste malo skuplja ali vredi svaki evro , svaka preporuka ! +:Odlicna ! -:ama bas nista !

Ognjen
28.03.2010. @ 21:38 #e1e174ba

Da li moze neko da mi kaze cenu ove kartice?

Ogi
15.04.2010. @ 20:35 #155678e2

Da li AMD 550 moze izvuci max iz ove kartice?

Mare
16.04.2010. @ 11:36 #18a41c9e

Naravno da može, izvučiće maksimum iz bilo koje kartice.

mile
11.09.2010. @ 19:50 #8a020413

nema sanse na phenom x2 izvuce max iz ove kaarte mozda ako se overclocka na 3.7-4.0 ghz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan