logo
Fanatik

Sapphire Radeon HD 4870 1GB GDDR5

27.10.2009. @ 15:02   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Graficka je ZVER!Sve igrice przi na High,bez ikakvih problema.Topla preporuka svima...

13 komentara

Dragomir
27.10.2009. @ 21:48 #78413cbd

Da li se greje i koliko,da li je bucna?Imam komb.da prodam Sapphire 4850,1G a mozda bi ovu kupio.

Marko
28.10.2009. @ 10:52 #d915b512

Za Dragomira, zašto bi prodavao 4850 i kupovao ovu, dobićeš možda razliku 20% u performansama!? Ako već nisi zadovoljan sa 4850 i hoćeš bolju, sačekaj malo novu seriju, da padne malo cena i uzmeš recimo 5770 za 150e koja je bolja od obe, ili ako budeš pri parama 5850. Ovako se ne isplati..

Mare
28.10.2009. @ 12:32 #39dd3974

Svima je toplo preporucujem.Ona je moja ljubimica:-)))))))))))))) +:Azdaja

Djordje
28.10.2009. @ 13:50 #4df34058

I moja je ljubimica, najbolja graficka! +:Najbolja grafika nema sta -:Nemam nista ono lose da kazem

Dragomir
28.10.2009. @ 14:31 #e7bf2ee5

Hvala na savetu,4850 je dobra,moj drugar hoce da mu je prodam za iste pare(kod mene je 15-tak dana) ,nece da se zeza oko narucivanja a dodao bi 20-30 e pa da narucim ovu.Ja mislim da je ova DOSTA bolja(GDDR5) a vidim da je svi hvale.Tih 20% mi je sasvim dovoljno ako je toliko bolja Ovu ako kupim ne bi menjao a 5770 je dosta skupa za mene. +:Ovu "zverku" mnogi vole!!!.za Marka.....

Dragomir
28.10.2009. @ 14:43 #ddc70a3e

Dajte komentar kako radi (buka,brzina,temperarura...)? Do 5.novembra bi trebao da je narucim.Da li moze da je gura dual kor Athlon X250,3GHz,napajanje 550W LC Power,ploca gigabyte GA-MA790X -UD3P,2G ram(800Hz)????.POMOC.

Marko
28.10.2009. @ 15:52 #fe6dced4

U tom slučaju ok, bitno je da je daješ za iste pare za koliko si je uzeo, tako da ništa ne gubiš.. Pogledaj koliko se kreće cena 4890, pošto se kartice ne kupuju svaki dan..

Dragomir
28.10.2009. @ 15:54 #7139a2eb

Kakva je razlika ove i SAPPHIRE Radeon HD 4870 GDDR5 VAPOR-X11133-16-20R,sem cene od 5 evra?

Mare
30.10.2009. @ 20:30 #d25a178b

U sustini razlike i ne postoje,razlika je jedini sto je vapor-x daje malo bolje hladjenje i nista drugo,kartica i cipovi su isti ja i drugar smo ih upredjivali jedna te ista karta samo ima jaci motor za hladjenje....IZBOR je na vama pozzz +:Kakva je razlika ove i SAPPHIRE Radeon HD 4870 GDDR5 VAPOR-X za Dragomira

Dragomir
31.10.2009. @ 13:16 #e7f88988

Hvala na pomoci. +:Za Mareta

Mare
01.11.2009. @ 22:36 #bb9b1945

kada je uzes podeli utiske sa nama pozzz +:Nema na cemu

Djordje
02.11.2009. @ 00:41 #c2b7a58f

Mare, kome to kazes? Ja uzimam u utorak +:Kupujem -:Valjda nema

vladan
11.11.2009. @ 11:15 #73ced6ca

Ja sam je kupio pre 3 nedelje,kartica je vrh.u vantage imam 9300.temperatura je oko 45,a kada se optereti je 55 C,nije bucna,nisam je clockovao i necu jer nema potrebe,i da guram je sa chiefteckom 450W.kartica je placena 12800.PS.bojao sam se da mi nece stati u kuciste ali sva sreca je velicine kao gainward 9600GT oko 26 cm,pa mi je stala.imam kuciste ASUS Vento 7700.Poozz +:kartica za veoma male pare,koja za sada odradjje sve -:nisam nasao

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan