ja sam moju uzeo iz gigatrona narucio sam je na kucnu adresu samo je moja verzija betleshift edition ima drugacije hladjene ali to je u stvari ista kartica samo prepakovana u drugom izdanju sa istim perfomansama.... +:Topla preporuka
moj je drug ima već 1 mjesec karta je pravooo dobra,sve vrti na 1680x1080 na high,very high sa 2xAA na 40 fps min-60 fps max.VRELAA PREPORUKA XD