logo
King

Sapphire Radeon HD 5550 512MB GDDR5 11170-20-20R

26.06.2012. @ 15:16   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Utisci, da li moze da radi na kineskom napajanju 550w?

6 komentara

Srdjan
27.06.2012. @ 10:51 #c1f9b0d6

Kupio sam je pre neki dan i mogu reci da sam prijatno iznenadjen!Grafika je za ovu cenu ludilo!Probao sam i overklok i to iz CCC bez nekih dodatnih programa i zavrzlama i postigao sam iste rezultate u 3dmark vantage kao sa ati 4730,mozda neki frejmic manje:)Igram DIRT3 na high podesavanjima cak je nesto i na ulttra i to na default klokovima!Znaci za ovu paru,graficka je vrh vrhova!!!

peki
27.06.2012. @ 10:51 #35cde441

Moze na kinezu od 550w

Pela
02.07.2012. @ 17:51 #9eb8e4d8

Zna li neko gde moze da se naruci, posto je nema vise u ovom "USPON"-u ? +:Ubica za male pare

Mirko
08.07.2012. @ 16:32 #17e88c96

Evo bas sad provreno ima je na lageru

Vlado nk
08.07.2012. @ 23:57 #2d1e057b

Preporuka.

King
12.07.2012. @ 15:19 #299577e1

Gde je ima na lageru u kom gradu?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan