logo
sale

Sapphire Radeon HD 5750 512MB GDDR5 11164-00

24.03.2010. @ 16:15   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

kakva je ova grafa u odnosu na onu od 1GB +:pitanje

19 komentara

Darko
25.03.2010. @ 11:02 #f9d11c92

S obzirom da i jedan i druga imaju 128bitnu magistralu, skoro nikakva razlika.

sale
25.03.2010. @ 17:02 #07313466

Znaci nema drasticnih razlika u performansama izmedju one od 1 Gb i ove od 512 Mb, s tim sto je ova od 512 mb nesto jeftinija?

matejic
04.04.2010. @ 01:10 #90cfa931

nema ako imas mon do 1600x1200 (22")

kosta
12.04.2010. @ 23:44 #f1db8b0f

U budućnosti verovatno će imati razlike ali za sada nema.

kosta
12.04.2010. @ 23:52 #32116550

u većini slučajeva tih dodatnih 512mb cene bezobrazno mnogo ali sada gledam baš za ovu sapphire-ovu, u Win Win-u razlika nekih 500din što nije loše...

stalker
18.04.2010. @ 13:53 #af89fe98

moze li da radi na Asus P5LD2-X/GBL sa napajanjem KME 450W? Cuo sam da je mali potrosac i je li je to tacno? +:pitanje -:pitanje

Mare
19.04.2010. @ 11:34 #0a778940

Može na to napajanje i radiće ok.

kosta
27.04.2010. @ 16:18 #960b00c4

Da li je bučna?

DzONIN
28.04.2010. @ 11:24 #3fc23c2a

Jel sa ovom graf. moze da se gleda film u full hd formatu na 32lcd tv-u i da se na rugom tft-u od kompa radi u win okruzenju bez problema? Da li ce 512 rama biti dovoljno? +:Pitanje

Nik
04.05.2010. @ 12:37 #3559f7e7

Koja od ove dve: 5750 512gb ili 5670 1gb? Uzeo bi nesto do 100e pa ovo su opcije. Sta mislite? +:Pitanje

Dragan
04.05.2010. @ 12:54 #b495db3b

5750 naravno, bez obzira na 1GB, 5750 je bolja oko 40%.

djolx
10.07.2010. @ 09:29 #eb96a500

Da li je bolje ovo ili GTS 250 1 GB 256-bit???

Nikola
19.07.2010. @ 13:45 #735ab1cf

ehhhh djolx to je teško pitanje te 2 kartice su baš rame uz rame ali ja bih ipak uzeo 5750

Salle
20.08.2010. @ 17:49 #96d84541

djolx bolja je gts 250 ali i mnogo struje vuce

Simon
20.08.2010. @ 18:50 #cdcbf3da

Bolja je od gts 250 ne mnogo ali bolja a leži na bilo koje napajanje od 1500 dinara -:ništa možda da je malo jeftinija

Petar
19.09.2010. @ 15:29 #659e78fa

Da li je bucna tj. fix broj rpm kulera ili se menja zavisno od opterecenja. Kako bi se ponasala sa monitorom od 24" 1920x1080 igre itd ili da trazim nesto drugo? +:Pitanje

Ljuba
22.09.2010. @ 10:33 #72febc8c

Za ovu cenu nema bolje grafike, nije bučna, ne greje, mali potrošač. Radiće ti sve igre na 1920x1080, jedino nećeš moći da preteruješ sa AA i AF.

laki
23.09.2010. @ 21:39 #3eb12fb8

Slazem se sa owim sto kaze ljuba,ma da mislim da ne wredi kupowati owu graficku sad... ona je bila isplatiwa pre oko pola god a sad wise ne,ne mislim na to cena/performanse,cena je wise neko ok ali mislim na to da je zastarala i da neces moci jos dugo da guras sa njom.Najbolji izbor je gtx 460 768mb,1gb bilo koju da uzmes bice odlicna jer su obe odlicnan izbor u odnosu cena/performaanse... +:za Simona

laki
23.09.2010. @ 21:39 #c6cf55ce

za Petra... +:greska

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan