logo
craba

Sapphire Radeon HD 5770 1GB GDDR5 11163-17-20G

14.02.2011. @ 20:28   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

tiha, brza, odlicna besty buy! sve na high brz problema odlicna za te pare +:tiha, brza, odlicna besty buy! sve na high brz problema

8 komentara

milan
12.03.2011. @ 15:04 #5a768b5b

primetio sam da je ima na dva mesta na ovom sajtu. Ovde je recimo skuplja a na onom drugom je oko 113? Moze li mi neko reci u cemu je razlika? Hvala.

Nikola
25.03.2011. @ 03:30 #1fb5caa5

Sve igrice na max gura jos pored toga je hladna i tiha gde ces lepse:)))

sax
01.05.2011. @ 13:48 #36ebc197

crysis 2 sve na max ide oko 30fps na rez. 1920x1080 dalje prosudite sami +:hladna,relativno mala potrosnja,radi poso za full HD -:ATI driveri koji imaju obicaj da se zaglupljuju,ali to vazi za svaku karticu

jevro
08.06.2011. @ 21:23 #31bda746

koristim je nekoliko meseci i zadowoljan sam.best buy +:kvalitetna,brza,dobro hladjenje

Luka
27.06.2011. @ 00:34 #f9bc9e2c

Jel bi bilo dovoljno 500W Kineskog napajanja za ovu karticu, cela konfa je: AMD Athlon X3 455 3.3GHZ WD Caviar Green 500GB 4GB DDR3 Exceleram MSI 770-C45?? :D (nem para za skuplje)

DZoni
27.06.2011. @ 02:01 #11be9fe1

Trebalo bi da bude dovoljno i kinesko od 500 wati ali zavisi koje,nisu svi kinezi isti ,ja imam istu konfiguraciju samo X4 procesor i radi mi sa froniter 500 W ali se napajanje bas mnogo greje pa zato drzim otvorenu jednu stranu racunara zbog hladjenja za svaki slucaj.

Luka
27.06.2011. @ 12:26 #d62e42a8

Pa naprimer KME od 500W ?

Deki
15.08.2011. @ 18:11 #a375b65f

Može li ova grafička na PCIE x 16 ?

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan