logo
Stefan

Sapphire Radeon HD 6450 1GB GDDR3 11190-13-20G

22.07.2012. @ 12:46   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Imam ovu grafičku u kompu,samo gta iv mi secka,sve ostale igre sam igrao na max.Jedini problem je što se pregreva u letnjem periodu kada su temperature nenormalno visoke,onda mi seckaju i najmanje zahtevne igrice.Ako neko ima kućište sa dobrim protokom vazduha(CoolerMaster),ova grafička je odlična jer je dobra ali je i cena niska :). +:Odnos cene i kvaliteta -:Pregrevanje

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan