logo
miki

Sapphire Radeon HD 6670 1GB GDDR3

26.10.2011. @ 19:43   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

zanima me kakva je ova karta za igranje novih naslova . i dali ce raditi sa kineskim napajanjem frontier 500w. hvala.

10 komentara

Mićko
27.10.2011. @ 13:45 #1d2aee37

Naravno da hoće odlična kartica za ovu cenu i za rezoluciju do 1280x1024 naravno ako imaš više para uzmi 5750/6770.

penta
21.12.2011. @ 09:33 #62d251c5

ako razmatrate ovu kartu bolje potrazite GDDR5 model. Model sa DDR3 memorijom je dosta sporiji od GDDR5 modela a cene su negde iste ili problizne. Ne isplati se uzimti ovaj modl jer nece ispuniti ocekivanja bilo kog gejmera sa barem malo samopostovanja +:solidna

ivcha
26.02.2012. @ 04:07 #fecc5552

da li je bolje uzeti ovu ili sa 512mb gddr5 memorije? svaki savet dobrodosao! +:kupujem

sasha
22.03.2012. @ 11:42 #d570a1eb

512Mb GDDR5 je bolja! Još bolja je 6770 GDDR5. Pozd. +:mali potrošač, tiha -:bulk, 2 god.gar.

darko
10.05.2012. @ 13:04 #b7abda6d

meni radi perfektno..pes 12, nba2k12, darksiders, hot pursuit i jos dosta igrica rade na 1680 x 1050 na full detaljima bez problema...isplati se veoma -:nema minusa

janko
22.12.2012. @ 15:33 #360ecf33

To sto dolazi u bulk-u je stvarno veliki minus, nema originalne kutije koju cu svakako baciti u smece... Kupio pre par dana i za nezahtevne korisnike extra pogotovu za nas koji jos uvek imamo dual core procesore, pa je upitno koliko bi dd5 i neki jaci model bio od koristi zbog slabosti istog. Ranije imao hd3870 i iako je takt cpu-a i memorije isti, poboljsanje je ocigledno iako je prethodna bila 256 bita. Max temperatura mi je do sada bila 42C +:tiha,ok, ne greje se

Pedja
27.01.2013. @ 09:40 #fa6808c4

Postoji više verzija ove karte, čak 5 ako se ne varam. Ovu koju sam ja nesrećom kupio je sa ddr3 memorijom na 1333mhz i sramno niskim memory bandwithom na 21.3gb/s, što je kartu unakazilo. Izbegavati bulk verzije, uzimati onu sa ddr5 i neće biti većih problema. Mnogi proizvođači karata danas varaju pa treba pažljivo čitati sitan inprint na kutiji da vam ne uvale neku usporenu verziju. +:tiha i hladna -:spora, osakaćen memory bandwith na ddr3 verzijama sa memorijom na 1333mhz zbog čega je značajno sproija nego što bi mogla da bude.

Milanče
28.05.2013. @ 03:56 #554d3a1a

Koju ocenu dobije u windowsu? Ono od 1.0 do 7.9

Mihajlo
03.08.2013. @ 10:26 #d7aeef1e

Ja imam PC windows 7 ultimat ram imam 2GB procesor Intel(R) Core(TM)Duo CPU E4500 @2,20GHz 2,2GHz , A operativni sistem 32-bit.Da li mogu instalirati graficku za ovaj PC??

Vlado nk
16.08.2013. @ 02:08 #f88c6b9a

Naravno da mozes, stavi win 7 64 bit, jer igre bolje rade na njemu. Mada, bilo bi puno bolje da uzmes jacu grafu,uzmi polovnu 7770 1 gb ddr5 za 60 eura. +:Mihajlo -:Mihajlo

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan