logo
dejan

Sapphire Radeon HD 6670 1GB GDDR3 11192-22-10G

13.11.2012. @ 02:24   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

ima li neko iskustva sa ovom serijom molim za pomoc naravno da ima boljih ali i samo toliko para,pozdrav svima

5 komentara

Petar
24.12.2012. @ 12:45 #099ea493

Kako bi se pokazala ova grafika na rezoluciji 1366x768 sa E5300 2.6Ghz (klokovanim na 3.3Ghz) ?? Da li bi mogao BF3 na max?

Darko
24.12.2012. @ 14:52 #d6b4c77d

Ne, ali može dan medium-high, za max za BF3 ti treba grafika od 200e i quad procesor.

Petar
24.12.2012. @ 23:24 #632c5e18

Darko mislim da preterujes, u pitanju je rezolucija 1366x768. Na takvoj rezoluciji grafike od oko 80e kao sto su 7750 i 7770 guraju sve igre na ultra pa i BF3. A ova karta je tu negde odmah ispod njih.

Darko
25.12.2012. @ 10:28 #007e18c1

Čovek je pitao za BF3 na max, odgovorio sam da na max nema šanse da igra sa tom grafikom, za BF3 ultra ti treba 2GB vrama, još ako hoće sa AA i HBAO da igra, biće mu malo i 7850. Za sve ostale igre sa high podešavanjima na 1366x768 je 7770 više nego dovoljna, mada bi opet neki quad ili I3 lepo lego.

Vlado nk
12.09.2013. @ 15:51 #476a68bc

Moras shvatiti da je svaka graficka sa ddr 3 osakacena,imas ovakvu sa ddr 5 za 56 eura! Razmisli da kupis polovnu 7770 za 60 eura ili 6770 za 50 eura.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan