logo
miki

Sapphire Radeon HD 6750 1GB GDDR3

27.10.2011. @ 18:27   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

kakva je ova karta za igranje novih igrica. dal je dovoljan kinez frontier 500w .unapred hvala

9 komentara

baki
28.10.2011. @ 11:24 #2fc13d83

ja imam frontier 500w cisti kinez a imao sam ge force 9600 384mb 192 bit koji je koristio 1 sestopinski konektor i bez problema sam igrao igrice snjim i po dva sata jos nije riknulo tako da verovatno ova kartica je manji potrosac od te i trebalo bi bez problema da radi

Mirko
28.10.2011. @ 13:23 #16ed6f3a

Više nego dovoljno je 500W kineza za ovu grafičku.

miki
29.10.2011. @ 20:39 #f7a92a75

recimi kakva je za igranje novih igrica, basmi najvise zbog toga i trea a i cena mi odgovara . hvala

Mirko
31.10.2011. @ 14:37 #a5690560

Zavisno od rezolucije na kojoj igraš, ako igraš na rezoluciji 1280x1024, ova kartica će ti odlično raditi, ako igraš na većoj treba ti jača kartica.

miki
01.11.2011. @ 19:54 #dcd2101e

hvala na odgovoru. ovako imam monitor benq 19 . amd atlon 2x ll 240 2gb rama ddr2 320 hard . i integrisanu nividia 6150 se nForce 430 /msi/ slot. pame zanima dalice raditi stom rezolucijom skojom vi kazete. jer ja stvarno bas nemam poima o tome , bitno je samo da ekran bude u fulu ida radi na toj rezoluciji, ja mislim daje bas ok ta rezolucija DALCE RADITI SVE IGRE NA TOJ REZOLUCIJI. HAVALA PUNO

miki
01.11.2011. @ 20:11 #9e0a856f

da zaboravi som da kazem dami procesor 2,8. i jos jedno pitanje recimi na kojoj rezoluciji bi bilo najbolje igrati igrice.jos jednom hvala

Mirko
02.11.2011. @ 15:00 #38f4cff2

Mislim da ti je monitor 1280x1024 rezolucije, tako da će ti se odlično uklopiti ova grafička sa tom rezolucijom i procesorom. Što veća rezolucija, oštriji prikaz na monitoru, odnosno bolja grafika.

miki
02.11.2011. @ 20:04 #17b0c0ee

ovo je moj monitor i ima rezoluciju 1366-768. alga ja najvise koristim na 1280-720. recimi dal je bolje da radi u punoj rezoluciji na 1366-768 ili na manjoj. hvala.

Mirko
03.11.2011. @ 13:01 #feebd8f6

Njemu je prirodna rezolucija 1366x768, tako da je bolje da ga koristiš na toj rezoluciji.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan