logo
foxy

Sapphire Radeon HD 6750 1GB GDDR5 11186-01-10G

23.08.2011. @ 11:47   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Moze li mi neko nesto reci o njoj, kako ide uz athlon X2 4000+, da li bi trebao da kupim bolji procesor....Hvala.....

13 komentara

vlado nk
17.10.2011. @ 14:02 #ce1eed18

Koliko ja znam,moze dobro da radi na tom procesoru,koliko imas memorije,karta je mali potrosac,tako da ne brines.Pozdrav!

GamerRepublic
18.11.2011. @ 16:59 #25f416c2

Kartica je azdaja i da bi se videla njena potpuna snaga treba jaci procesor.Treba minimum 450w napajanje i to neko kvalitetnije(lc power,chieftec).

pablo
06.12.2011. @ 08:47 #b8f02822

Grafika jeste relativno pristupacna zavisi gde ste je uzeli. Isti ili malo jaci rezultati od HD 6670 nista posebno. ne opravdava potrebu za jakim napajanjem. Chiftek je kinesko sr*** batalite se tih marki koje su juce osnovane. Savetujem najmanje 6770 ovo je neisplativo +:relativno jeftina -:nije bas kao sto pricaju

Donz
13.03.2012. @ 19:48 #987207f0

Mislim da je za ove pare best buy. Uzeo sam je pre par dana,jos uvek je testiram,do sad je uz AMD Athlon X2 260 3.2Ghz i 4 GB DDR3 ram memorije sve pokrenula na max u 1920 rezoluciji! temperature su niske i radi kod mene perfektno sa kineskim napajanjem od 500w. Ako neko ima primedbe na ovu karticu neka obrati paznju na ostatak konfiguracije,sigurno je u tome problem! +:odlicna

Gile
13.04.2012. @ 01:08 #65e8c588

Do pre neki dan sam imao 8800GTS koja po papirima trosi 143W prodadoh je teskom mukom. Kada sam prikljucio 6750 i odvrnuo ventilator prednji 12 cm komp je ostao bez slike. Po papirima ova trosi 86W sama ploca joj daje 70W plus 6 pina treba da trosi mnogo manje od 8800GTS ali ja mislim da to nije slucaj, cak sam nasao da trosi izmedju 139-210W. Potrebna pomoc napajanje mi je Chiftek Arena 500W. +:Brza tiha hladna -:potrosnja

Danilo
13.04.2012. @ 10:45 #475f4acc

139-210W može da troši samo cela mašina. Ova kartica ni u ludilu ne može da prođe potrošnju od 100W, tačnije troši oko 70-80W.

Gile
13.04.2012. @ 12:56 #e7ba2c2c

Pisem samo sta mi se desava iskljucio sam vent 12cm koji je na istoj grani sa molexima za grafu, ako ukljucim vent 12 cm nestane slika. Pre ove grafe sam imao 8800GTS koja trosi 143W i ventilator je normalno radio i imao sam sliku.

Dusko Aleksic
15.04.2012. @ 00:22 #0083496a

Expodirao mi je kapacitor koji nije solid state-blizu PCI-X slota, usred Crisisa , dobio sarene artifakte i zamrzo mi je komp-pa se ugasio : (... Naravno da sam je ODMAH zamenio posto je u garanciji ali sramota za SAPPHIRE - ustedeli su na 2 kapacitora - stavili su klasicne umesto solid state !!!! Buuuuuuuuu u 21 veku -- BUUUuuuuu..... +:mozda cena ! -:LOSI MATERIJALI za izradu karte !!!!!!!!!!

Gile
15.04.2012. @ 17:52 #ec75d4fd

Ti stvarno nemas druga posla bato Da nije tuzno bilo bi smesno

Dusan A
16.04.2012. @ 00:49 #7cc90a58

Vala bas je tuzno da ovako "dobra" firma ugradjuje lose delove !! +:Sapphire -:Losi materijali za izradu karte : (

ivan
19.08.2012. @ 00:40 #788eee3a

za Dusana: Slobodno okaci sliku explodiranih 'kapacitora' negde, da i mi vidimo tu sramotu od Sapphire...

Viktor
03.11.2012. @ 18:08 #e863595d

Jel moze na ovu grafu ove nove IGRICE !! ??? :) -:radeon

Darko
08.11.2012. @ 11:33 #4ace8985

moze sve opusteno na High samo ne stavljati drajvere 12.10 samo 12.8 12.10 i 12.11 su za seriju 7000

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan