logo
Vlada

Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5

19.06.2011. @ 00:33   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

u cemu je razlika izmedju ove i SAPPHIRE Radeon HD 5770 1GB GDDR5 ?

34 komentara

@nenad
19.06.2011. @ 02:26 #1279d2d6

potpuno identicne kartice, samo je razlika sto 6770 ima podrsku za hdmi1.4a i moze da dekodira blue-ray 3d sadrzaj.Posto serija 5 izlazi iz proizvodnje ovo je zamena u vidu serije 6, dakle ista meta isto odstojanje!

Vlada
19.06.2011. @ 11:21 #d71fcfee

Kakva je za novije igrice ? :)

Vlada
19.06.2011. @ 21:36 #e46db978

Hteo bih da kupim ovu grafiku,pa me zanima kakva je za najnovije igrice,tipa :crysis 2,COD 6,gta 4..i slicne ? i da li ce lepo raditi sa ovom konfiguracijeom: AMD X4 Phenom II 840 2MB 64Bit BOX,4 gb ddr3 1333 mhz,hdd 1 tb,500 w napajanje i maticna MSI 880GMS-E35 VGA ? hvala :)

@nenad
19.06.2011. @ 22:33 #ff31eda8

naravno, ovo je prava karta za cpu koji imas. slobodno uzmi i uzivaj u igricama na max podesavanjima!

Cyber
26.06.2011. @ 19:58 #7d0f4af4

Interesuje me koliko je jaca od Radeon-a HD 5750 1GB?

Marko
27.06.2011. @ 12:52 #b82e1e97

Jača je oko 20-30%.

Dex
04.08.2011. @ 14:19 #f18fa8f6

Kakve su ovakve dvije u crossfire? U rangu sa kojom karticom..

Marko
09.08.2011. @ 14:41 #a9882eae

Ova je novija od 5770 i cak jeftinija i bolja saphire su kvalitne graficke i moze da tera sve na full hd za 83 evra jako dobra +:Best buy

botko
27.10.2011. @ 20:23 #ef159415

Imam jedno pitanje e moze ova kartica da radi na ovoj ploci, M61PMV foxconn, tj e nece ploca da je krati za prefomanse tj ako je mnogo salba ploca da li ce graficka raditi slabije?

Djuka
28.10.2011. @ 13:36 #07dda7f9

Radiće bez problema na toj ploči.

Aleksa
03.12.2011. @ 16:06 #b449a3d3

Imam c2d e4600 2,4ghz da li ovaj procesor moze da izvuce iz grafe maximum? Da li je dovoljno napajanje od 450w ne znam tacno ime(ne verujem da je chiftec)

Djuka
05.12.2011. @ 15:16 #ea45afc3

Trebalo bi da ti radi ako ti napajanje nije previše staro..

Milos
15.12.2011. @ 20:40 #30ab724d

imam konfiguraciju napajanje 500W AMD Phenon II X4 3.21 GHc ram 4 gb ddr3 1666 dual canal i ovu grafu...izvlacim iz nje max!!! Bilo koju games da ubacim radi na maximum...npr. gta IV na very high... :) pozzz... +:mnogo jaka!!! -:jeftina

Jovan
18.12.2011. @ 17:07 #0d550fcd

amam amd athlon II x2 215 2.71 ghz ram 2 gb ddr3. jel mogu ovu graficku da ubacim? ne razumem se bas u sve to ali ako mogu i ako treba jos sta da se radi molim da mi neko pojasni malo to... HVALA UNAPRED SVIMA +:pitanje

Milos
21.12.2011. @ 22:31 #db1ca63a

naravno mozes da je ubacis...naravno samo ti treba slot za graficku PCI Express 2.0...pozz... :)

marko
25.12.2011. @ 17:15 #aae96371

imam ovu grafu u kombinaciji sa p67 chipsetom i 6 gb rama i corei5 2400 3.1 BOX i svaka bozija igra (vala cak i bf3) radi na amx bez seckanja pozzdrav :) +:sve sto je moguce

vaske
07.01.2012. @ 13:58 #3b04f25e

Treba mi brz odgovor dvoumim se izmedju ove i 6790 jeste razlika u ceni ali hvale i ovu i 6790 pa da li je vredna 6790 tih 20e gore? Hvala unapred!

Darko
09.01.2012. @ 13:19 #651143a4

6870 je jača od 6850 oko 20%, 6850 je jača od 6790 oko 20%, 6790 je jača od 6770 oko 20%, 6770 je jača od 6750 oko 20%, 6750 je jača od 6670 oko 30%. Uzmi onu koju si u mogućnosti da kupiš, ja bi lično uštedeo još malo i kupio 6850 koja košta 120e.

svako
10.01.2012. @ 16:45 #0ba08b28

darko care kolicina netacnih informacija koje si ispisao ispod ovog komentara je zapanjujuca! +:Dare care!

Darko
11.01.2012. @ 13:32 #327f17f2

To je tvoje lično mišljenje koje nije tačno i koje nisi potkrepio ni jednim argumentom. Ovo je prosečna razlika između grafičkih kartica uzetih sa više testova sa neta.

vlaxii
17.01.2012. @ 18:58 #89eddcf8

Al' kad vidim komentar da se crysis 2 ,gta 4 mogu igrati na max sa ovom grafickom karticom,meni se prosto zaplace. :)

Darko
18.01.2012. @ 08:22 #420ddfa7

Pa i može skoro sve na max, ali na manjoj rezoluciji.

a
27.03.2012. @ 23:25 #8ec63e92

Pa moze da se igra Crysis 2 na Hardcore podesavanja sa ovom grafikom ,AMD Phenom x3 2.3 Ghz,i 4 GB rama u rezoluciji 1280x960 bez ikakvih problema....FPS preko 40.Da ne pricam o jacim procesorima,koji bi sve to povecali i FPS otisao preko 50. PLACI

dejan
09.05.2012. @ 09:05 #10ae80af

mw3 sve na max 1280 x 960, 17' monitor 80 fps u mp. msi 6770.

uca
28.05.2012. @ 04:37 #6c97bcb8

kako bi ovo islo na athlon x2 5600+ ili bolje da se spustim na 6750 za taj procesor

Marko
28.05.2012. @ 12:54 #a2bd5146

@uca, X2 5600 će ok ići uz 6750, mada ni on neće moći u potpunosti da ga iskoristi, možeš da uzmeš i 6770, čisto zbog upgrejda kad budeš menjao cpu.

uca
28.05.2012. @ 22:07 #8e2a66ed

da to sam i mislio,kolila je razlika u perormansam 512mb i 1gb modela oba su gdr5,napajanje mi je sada lc 420W mada imam u rezervi i jedan LC od 550W

CONTY
29.07.2012. @ 14:07 #782e4fac

Da li ce GTA 4 sa ICEnhancerom 2.1(mod za mnogo realniju grafiku) moci da radi na AMD PHENOM X4 965 3,4 GHz i Sapphire ATI Radeon 6770 1 GB? i da li na high ili low?

goran
10.08.2012. @ 21:56 #f908c2eb

zanima me koja koja je razlika izmedju grafickih 1gb i 2gb??? i da li je vazno uopste koliko gb ima, pitam konkretno zbog igrica??? hvala!!

Sasa
28.01.2013. @ 23:40 #6f147ad2

Imam procesor Amd athlon x3 460 3.4 dali moze ova graficka, dali moze i neka jaca hvala. da se dobro uklope

Danilo
29.01.2013. @ 11:10 #32207023

7770 bi ti bio neki maksimum za taj procesor.

Killy
21.08.2013. @ 00:17 #354e7771

>>Al' kad vidim komentar da se crysis 2 ,gta 4 mogu igrati na max sa ovom grafickom karticom,meni se prosto zaplace. :) << Evo ja sam baš pre neki dan igrao Crysis 2 i imam ovu grafičku 6770. Bez problema na Maximali!

Jovan
25.05.2014. @ 15:41 #3c7652cf

Da li bi ova graficka mogla na ploci FM2-A55M-E33 (MS-7721) i da li bi radile novije igrice uz procesor AMD A4-5300 i ram od 4gb?

darko
26.10.2014. @ 21:10 #e4e9ee1a

jel moze na plocu GA-M52L-S3 sa cipom MCP61

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan