Kako se ova karta pokazala u praksi i da li mogu Diablo 3 da igram u rezoluciji 1920x1080 na max podesavanjima uz ostatak masine-Intel i5-2400 3,10 GHz,ploca- Gigabyte P67-DS3-B3,Ram-8 Gb na 1600 MHz Kingston i ova pomenta grafika? Hvala na odgovorima,Pozdrav.
Moj prijatelj je ima,i grafička je zmaj,i mislim da bi sigurno mogo da igraš Diablo 3 na max :) .
Ja imam ovu graficku godinu dana, prezadovoljan sam. Ko hoce malo jaču ima HD 7750 i HD 7770. Pozdrav