logo
lesa

Sapphire Radeon HD 6770 1GB GDDR5 VaporX

09.09.2011. @ 01:07   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

za taj kes odlicna +:dobar odnos cena kvalitet,odlicna kartica.kupio sam je pre nekoliko dana i za sada toliko -:za sad nema

7 komentara

lesa
14.09.2011. @ 00:29 #3d4a5a4e

zanima me samo ako neko zna hoce li raditi ova kartica dobro na sledecoj konfiguraciji"ploca asus"P5B",procesor"intel core 2 duo E4400",ram mem"kingston 2po 2g i 2 po 1 g,napajanje"ms pro 550w" a da i 2 harda od po 250g.hvala unapred

nikako
19.09.2011. @ 08:30 #69360386

neće dobro ima da eksplodira i sroka ti kućište i matičnu i qq

Vlada
17.10.2011. @ 10:23 #4b4c5033

Kako ce ova kartica raditi na phenom x4 3.2 ghz,4gb ddr3 1333mhz,i maticna neka asus, ne znam tacno koja?

Sale
31.10.2011. @ 10:10 #dd53b0e0

Kako bi se uklopila u sledecu konfiguraciju : Am A8 4x 2.7ghz , 4gb ddr3 1600 mhz kingston , maticna gigabyte GA-A75-D3H, HD 500 gb Sata II , kuciste ATX 550 W .. ?

Mirko
31.10.2011. @ 14:14 #28d4902b

Odlično bi se uklopila, samo ne znam na koji cpu misliš..

Luka Milanović
10.05.2012. @ 17:54 #56fc84ac

Kakva je ova grafička za ove novije igre?

Rale
20.10.2012. @ 01:06 #b3f16276

zanima me uklapa li se ova grafa u ovu konfig. maticna asrock g41m-vs3,proc 2quad core q6600,4gb ram ddr3,power 500w,unapred hvala na odgovoru

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan