Posebno moram da pohvalim Trixx koji dopusta još veći overclock od ATI Catalyst-a.Naravno tu je i posebno podešavanje ventilatora, još jedan plus. Na maksimalnom opterećenju temperatura je 70-73.Dok radi na leru vetilatori se ne čuju a na max obrtajima su sasvim ok, nije neka velika razlika od ostalih ventilatora, po meni zanemarljivo.Odličan odnos uloženo-dobijeno i mislim da je sve ostalo (6900 serija) preskupo.Odlična kartica. +:Hlađenje,overclock,tihi ventilatori
narucio sam ovu grafiku ,ali me sada kopka pitanje crossfire moda ,kupio sa GA 970A-UD3 maticnu koja ima 2 PCI slota stim sto je jedan X16 ,a drugi X4 Pa me sada interesuje da li cu moci da dodam jos jednu ovakvu katru ili ne ??? +:pitanje molim brz odgovor
mozes ti da stavis , ali dobices jako malo od te druge ako ti je drugi slot 4x , ne isplati se uopste +:@srdjan
Uzeo sam drugu plocu GA-990fxa-ud3 mislim da ce tada raditi , sa modularnim napajanjem chifteck 650W ???
uzmi neko od 750 +:@srdjan
@Srdjan, radiće i sa 650W bez problema, ali ako možeš uzmi 700W, čisto da imaš malo više lufta..
e pa sada nema nazad narucio sam to , ma za godinu dve zamenicu izdrzace valjda ona i tako ??
Naravno da će izdržati, i nema potrebe za menjanjem za godinu, dve, ali kartice nemoj da klokuješ, a cpu možeš umereno.
znaci dok ne podignem napajanje na 750w necu moci da klokujem grafiku ,a ni procesor ???
Ako ideš na CF, nemaš neke potrebe da klokuješ grafike, ali nećeš moći baš mnogo da klokuješ FX6100, pošto klokovan Buldozer zna baš dosta struje da povuče. Radiće ti ok na 650W, ali sa umerenim klokom za cpu.
Xvala ti puno kupujem novo kuciste pa sam se sav zbunjen .....
srdjane bolji uzmi 750 w