Poznato Vapor hladjenje,neverovatno tiho i efikasno,onaj ko namerava da uzme HD 6870 nema boljeg izbora od ovog,testovi su vrlo pozitivni.PS. Toxic verzija je takodje vapor samo sto je fabricki malo klokovana,inace i ovu mozete isto tako klokovati kao i Toxic verziju,a da vam ostane i koji e u dzepu
Obe imaju sjajno hladjeneje, ali je toxic bolja varijanta jer je fabricki stavljena na 970 Mhz a ova na 900 mhz... :))
Kad kazes tiha..koliko mislis da se cuje orjentaciono u Decibelima? jako mi je bitno posto mi se racunar trenutno necuje( imam integrisanu grafu) +:@Nikola
koliko se obicno greje ova graficka u full loadu??/kod mene do 65 C +:odlicna -:pitanje
Proveo sam dobrih 3 sata citajuci o ovoj grafickoj kartici svuda redom po netu. nema mana. za ove pare je savrsena.
ova kartica (vapor-x) moze bez problema da se digne na nivo toxic-a i da pritom ostane tiha i stabilna u radu :) -:stefon
kazu da je bolja od gygabite 6870 bas zbog toga sto moze da se clock kao toxic a da ne bude neka veca razlika u temp zbog kako kazu cuvenog vapor hladjenja jedina razlika sto je garancija 2 godine u odnosu na gygabite koja ima garanciju na 3 godine a kad se clock u rangu je sa gtx 560 ti...