logo
milan

Sapphire Radeon HD 6870 2GB GDDR5 Toxic

16.09.2011. @ 00:28   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

da li je bolje uzeti ovu ili 6950 flex grafu ? Molio bih strucno misljenje.Hvala

1 komentar

dax
04.10.2011. @ 20:14 #b789d4fd

Pa naravno 6950, ali uzmi 6950 2gb ddr5 dirt editions. ja je imam i razara koliko je dobra, a jeftinija od ove!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan