logo
Lord Commander

Sapphire Radeon HD 7750 1GB GDDR5 11202-00-20G

10.02.2013. @ 22:07   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Samo da pitam poznavaoce racunara,koje bi mi napajanje trebalo za ovu graficku?I jos jedno pitanje vezano za slot,sta znaci 3.0?Trenutna graficka mi je 2.0,a slot na maticnoj je PCI express x16.Hvala unapred

7 komentara

Darko
10.02.2013. @ 23:18 #5f6eaf9a

Radiće bukvalno na bilo kom napajanju pošto smešno troši, ispod 80W, verzija PCI je nebitna.

mIILAN
03.06.2013. @ 08:08 #e70fae31

Kakav joj je ventilator i dali se previše čuje?Koje su joj temperature?

Aleksandar
15.07.2013. @ 12:57 #b74cbc8e

Kakva je za gaming?

kine81
21.08.2013. @ 00:52 #1c6b2ab6

Solidna, entry level gaming ,nemoj mnogo ocekivati u novijim igrama medium high na 1280x720 definitivno je mnogo bolje uzeti 7770

Darko
13.10.2013. @ 19:23 #a0796dcc

da li ce raditi na Maticnoj ploci M2N -E SLI asus?

neni
22.10.2013. @ 11:48 #f5e15fa7

Odlicna grafa.Imam je mesec dana i tera sve nove igrice,jedva cekam da vidim kako ce da potera GTAV.

Bobyshka
22.01.2014. @ 18:04 #5378028e

Znachi super je graficka posedujem je samo OC varijantu koja je jaca od ove za 50mhz posto je referentni model 800mhz. Za sad nema nikakvih problema tera sve na high ! Sto se tice temperature u stand rezimu je 35 a u full loadu ne prelazi 61-62c ! Topla preporuka svakome ! + uz sapphire trix aplikaciju moze se i softverski podesavati hladjenje ventilator ! POZZzz

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan