Posedujem istu,i stvarno sve pohvale! Graficka je super tiha,dobro se overclock-uje,isao sam do 1100mhz,nisam hteo dalje,ali vidim na netu da je neki cepaju i 1200+ mhz :) Trenutno,sve najnovije naslove igram na njoj. Preporucujem! +:Super tiha,Dobar Overclocker -:Za sada nema :)
kolko trosi struju?
Jako malo trosi za svoju snagu....