Uzeo sam ovu kartu pre 10 dana i iskreno nisam se pokajao...Mislio sam da uzmem neku 6970 ili 7970 ali su mnogo skuplje karte od ove a iskreno meni kao obicnom korisniku ne treba nista jace.Milim da je karta trenutno best buy na nasem trzistu!Ko je kupi,nece se pokajati sigurno a sto je najvaznije najtisa je kartica od svih a ima dupli kuler(extra je za one koji vole tisinu)! +:Jeziva karta za (relativno)male pare! -:Zasad nista
Grafa tera Full HD Game i Movie :D.Svako ko moze da je kupi neka kupi odma graficka je zakon,malo trosi wati moze napajanje od 600 wati za pocetak a za grafu kao dovoljno je 500.malo se greje ventilatori se nista ama nist se ne cuje :D ODMA DA KUPITE XD +:zakon Svaki evro vredi -:Nista ama bas nista
KOja je bolja i jaca gtx 560ti ili ova,vase misljenje?
7850 je malo jača, ali se zato bolje klokuje, manje troši, ima 2GB rama..
Emkill85 cemu 600W napajanje kad grafickoj treba oko 130w. 7950 ide na 550W tako da ovo moze 500W ili cak 450W, naravno Ciftek, TT, Korsar i slicno