logo
Cipilenko

Sapphire Radeon HD 7850 2GB GDDR5 OC

06.04.2012. @ 20:05   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Uzeo sam ovu kartu pre 10 dana i iskreno nisam se pokajao...Mislio sam da uzmem neku 6970 ili 7970 ali su mnogo skuplje karte od ove a iskreno meni kao obicnom korisniku ne treba nista jace.Milim da je karta trenutno best buy na nasem trzistu!Ko je kupi,nece se pokajati sigurno a sto je najvaznije najtisa je kartica od svih a ima dupli kuler(extra je za one koji vole tisinu)! +:Jeziva karta za (relativno)male pare! -:Zasad nista

4 komentara

Emkill85
27.04.2012. @ 19:52 #2066d6d2

Grafa tera Full HD Game i Movie :D.Svako ko moze da je kupi neka kupi odma graficka je zakon,malo trosi wati moze napajanje od 600 wati za pocetak a za grafu kao dovoljno je 500.malo se greje ventilatori se nista ama nist se ne cuje :D ODMA DA KUPITE XD +:zakon Svaki evro vredi -:Nista ama bas nista

Marko
27.04.2012. @ 20:32 #199c990c

KOja je bolja i jaca gtx 560ti ili ova,vase misljenje?

Danijel
28.04.2012. @ 00:22 #a1a618ba

7850 je malo jača, ali se zato bolje klokuje, manje troši, ima 2GB rama..

Vani
30.04.2012. @ 11:05 #1f1f901b

Emkill85 cemu 600W napajanje kad grafickoj treba oko 130w. 7950 ide na 550W tako da ovo moze 500W ili cak 450W, naravno Ciftek, TT, Korsar i slicno

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan