logo
aca

Sapphire Radeon HD 7950 3G GDDR5 Flex OC 11196-17-40G

09.01.2013. @ 11:31   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

kupio sam je u winwin-u i dobio sam boost verziju na 925 mhz.skoro duplo vise fps u odnosu na 6870,a kad se oc i koji fps vise nego 6870 x 2 +:tiha,hladna i oc ko luda

5 komentara

aca
08.02.2013. @ 00:25 #2781e5d7

nece na vga monitor,trazi dvi konekciju u suprotnom javljaju se smetnje

Sinisa
15.12.2013. @ 19:13 #0283ac3e

Ne javljaju se smetnje...proveri kabel ili reklamiraj. Meni sve SJAJNO radi :)

Dimitrije
06.06.2015. @ 11:05 #9e3e663a

+:Performanse, hladne komponente i tiha -:Mnogo je velika i greje ko furuna

DJ
07.06.2015. @ 18:03 #f19b257b

Kupio sam je pre neki dan kad sam video kutiju slogiro sam se (velicina ko maticna ploca) ali ajde to i nije neki problem. Kada sam je povezo to je bio velik bust sa HD 7750 (koju sam sprzio). Sada sa ovom grafom u W.o.T.-u 70-80 fps na max. AC Rogue zakucan na 61fps (ne moze vise tako napravljena igra) Crysis 3 (instaliro sam ga radi probe) na max sa MSAAx8 27.6 avg FPS ali igram sa MSAAx4 31.2avg FPS. to je to sto igram. Uzgred verujem da bi ova grafa imala bolje rezultate da moja ploca moze da podrzi toliki protok. Ali necu da izostavim to sto je ovoj grafulji radna temperatura u ful loadu oko 70C pa mi pregreva plocu i HDD. Jos par stvari.1. Ko nema jako napajanje ili ne nemerave da ga kupi slobodno neka zaobdje ovu grafu trosi ko tenk. 2. Naravno kao i za sve jake grafe morate imati jaku plocu i jak procesor. Nadam sa da sam nekome pomogao pri izboru ili kupovini. :) +:Performanse i cena -:Stvarno je velika, greje ko pecka i cuje se ko mlazni avion

5_neki_tamo
29.06.2015. @ 15:24 #5f14f2b7

Topla preporuka svima koji imaju dovoljno veliko kuciste i da stvarno greje mnogo ako u kucistu nema ventilatora ili ako stranica nije otvorena. Pozz +:Sve osim -:2god garant i velicine

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan