logo
GROM

Sapphire Radeon HD 7950 3GB GDDR5

24.04.2012. @ 22:21   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Zašto je ova grafička ovako jeftina, jel možda kinez? Dokle može da se OC ova grafička i da li je mnogo bučna?

3 komentara

Danilo
24.04.2012. @ 23:16 #7cdaa055

Jeste kineski proizvođač i jedan od najpouzdanijih AMD proizvođača, SAPPHIRE kartice su prilično cenjene...mislim da je ova prva cena zbog neke akcije..

мики
04.05.2012. @ 19:34 #91c847dc

вероватно најбоља картица у односу цене и очекивања залуђеника за игрице преко 1700 стрим јединица.

Dimke
15.09.2012. @ 11:01 #7f2a00cd

Majstore de ti zivish...Kina,Tajvan,Malezija itd japan to su najveci proizvodjaci racaunara danas, sve sto imas danas da kupish od IT tehnice 80% toga svega je tamo proizvedeno... Ova karta je jeftinija jer ima lose resenohladjenje sto je i ocigledno...a i 2 stva koja utice na cenu jeste da daju samo 2 godine garanciju!!!

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan