Malo sam bio skeptican pre kupovine zato sto su mi neki rekli da se dosta greje. Ja za sad nemam nikavih problema mada je imam tek 3 meseca. Hladjenje je odlicno, cak i u igrama se nista ne greje. +:tiho hladjenje, ladna kao led -:malo ruznjikavo izgleda
Imam je vec 4 meseca, klokuje se nenormalno, u full load-u ne prelazi temperatura 78 stepeni, ventilator je na automatskom i tad nije bucan. Tek kad ga odvrnes na 100% onda jeste dosta bucan kao i svi kuleri. Sve u svemu jako dobra kupovina za ove pare, pitanje je da li ima nesto bolje. +:Klokuje se ko luda, hladna -:Malo je ruznija na izgled