logo
Dragan

Sapphire Radeon HD 7950 3GB GDDR5 11196-00-40G

13.12.2012. @ 15:14   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Malo sam bio skeptican pre kupovine zato sto su mi neki rekli da se dosta greje. Ja za sad nemam nikavih problema mada je imam tek 3 meseca. Hladjenje je odlicno, cak i u igrama se nista ne greje. +:tiho hladjenje, ladna kao led -:malo ruznjikavo izgleda

1 komentar

Sinisa
01.02.2013. @ 09:55 #6751d91f

Imam je vec 4 meseca, klokuje se nenormalno, u full load-u ne prelazi temperatura 78 stepeni, ventilator je na automatskom i tad nije bucan. Tek kad ga odvrnes na 100% onda jeste dosta bucan kao i svi kuleri. Sve u svemu jako dobra kupovina za ove pare, pitanje je da li ima nesto bolje. +:Klokuje se ko luda, hladna -:Malo je ruznija na izgled

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan