logo
d

Sapphire Radeon R7 250 1GB GDDR5 Boost

30.01.2014. @ 20:55   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

probao sam karticu na dve masine ali na obe samo na trenutak zavrti ventilator i to je to. ostane crni ekran +:lepa kutija -:bas i ne radi

11 komentara

m
31.01.2014. @ 11:29 #338dbd52

Za ovo ti treba 400W napajanje, ali pravih 400W ne ona divča napajanja što piše 500W a ima 350W

josko
03.02.2014. @ 09:13 #72d6faf9

karta radi na MS 400W platinum tako da ovaj sto dole mlati da treba 500W napajanje pojma nema +:mala potrosnja

Milos
20.02.2014. @ 11:25 #ec5f15b1

d verovatno nisi pazio kad si je vadio iz kutije pa si se uvatio za kontakte..i doslo do statckog praznjenja sto je sjebalo kartu..

Stefan
11.03.2014. @ 12:39 #2bd32136

Koja je ocena u Win 7? Valja li ovo?

koki
01.04.2014. @ 19:47 #5fc4c6dd

Ocena u win 7 uopste nije toliko bitna vec je samo priblizno merilo nekog kvaliteta. Skup karata razlicitih proizvodjaca pod ovim nazivom je ipak merilo jakih grafickih karata do polovine 2014 godine i trebao bi u saradnji sa modernim dual core procesorom bez problema da pogura 90% svih postojecih igara sto ovu karticu stavlja u srednje visoki rang grafickih karata do polovine 2014.

Vlado nk
06.04.2014. @ 11:10 #38389585

Ovako, ovu karticu je najbolje upariti sa AMD 740 Quard core procesorom, koji kosta smijesnih 58 eura, a jos j nova generacija, ide na FM2 ploce, kostaju 37 eura......Tako da za male pare dobijete odlicnu Gejming masinu ! Pozz

Dragan
26.05.2014. @ 22:52 #38c6283e

Jel može ova grafička na ovu matoru konfiguraciju? 400W MSI KY-400 ATX P4 Asus P5KPL-am.in.roem.si core 2 duo E6550 2.33 ghz 2 gb ram ddr2 8600gt 256mb ddr3 win 7 32

Vlado nk
31.07.2014. @ 21:34 #c14df7d2

Dragane, moze bez problema i odlicno ce se uklopiti............

Mujo
27.08.2014. @ 11:44 #6ac68a94

Odlicna kartica, ali mislim da bi trebalo da bude malo jeftinija. inače, koji to kreten uporno govori " Quard core" ? i gdr nađe to "R" ? obrazuj se prvo pa onda pametuj . +:Performanse

kupac
14.02.2015. @ 18:45 #71ad4421

a koliko bi intel celeron G1610 2.6GHz mogo da uzvuce iz nje.

GG
15.02.2015. @ 03:35 #db3c5d9c

Imam ovu grafu 3 meseca i zadovoljan sam za sad. Nije puno bucna (osim ako nesilujete kuler na njoj) radna temp je oko 20-30 stepeni. Uparena je sa AMD Athlon X4 740 i battlefield3 bez problema radi na ultra podesavanjima. Sto se tice malo zahtevnijih igara moze da gura al ne bas na ultra. Za pare koje kosta nije losa ali nije ni najbolja

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan