Slican modelkao hd 7790.Perfomanse su skoroiste,bonaire jezgro kod obe kartice,cena skoro pa ista...I maksimalna rezolucija je 2560x1600 tako barem pise na gamedebate testu... pozz +:Sa hd 7790 moze da se radi crossfire :) :) :)
Nabudzena 7790
Ma cena je katastrofalna 15000din za ovakvu karticu od 128bit kao i sve ostale u ovom rangu.Nista ispod 256bit ne kupovati.