logo
Djole

Sapphire Radeon R9 280X 3GB GDDR5 OC (UEFI) Tri-X

14.06.2014. @ 18:23   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Da uzmem ovu ili MSI GTx 770 2gb?

2 komentara

Nedelja
17.06.2014. @ 19:08 #648ef2e8

Ova ti je mnogo bolja a naravno i hladjenje je bitno :)

Shone
02.12.2014. @ 22:23 #cc549dba

Iz nekog razloga moja kartica ima 1100 gpu i 6400ram. Prva koju sam uzeo je imala anomalije ali druga je ok.Hladna je,slabo se cuje a i izgleda bolesno dobro.Sve u svemu cool je.

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan