Da uzmem ovu ili MSI GTx 770 2gb?
Ova ti je mnogo bolja a naravno i hladjenje je bitno :)
Iz nekog razloga moja kartica ima 1100 gpu i 6400ram. Prva koju sam uzeo je imala anomalije ali druga je ok.Hladna je,slabo se cuje a i izgleda bolesno dobro.Sve u svemu cool je.