logo
dragan

Sapphire Radeon R9 290 4GB GDDR5 11227-03-40G

26.04.2014. @ 23:25   #Komentar #Grafička karta #Sapphire

Kako se Sapphire Radeon R9 290 4GB ?

2 komentara

Bane
02.05.2014. @ 14:02 #679655d3

Da li je ima neko, kakvi su utisci?

Dimke
22.10.2014. @ 10:54 #8768200d

Ljudi ovo je rang 4k grafike, to znaci da ako je kupujes da to ima smisla moras da posedujes 4k monitor!!! Pise lepo rezolucija 4096x2160 pixela sjajno, ko ima tolko para da se igra u 4k lepo. Ta tehnologija jos doduse kod nas nije zazivela ali vec se pojavljuje ja se drzim 1080fullhd. Jednog dana ce to naravno biti pristupacnije jer ova tehnologija zahteva da menjas celu platformu pa i monitor ostaje ti samo mis i tastatura i podloga sa slusalicama :DDDD +:zverka -:nemam je

© 2026 CEDENS COMPANY d.o.o.
coded with by Kalinić Milan